O nás

Elektro Špacír, již od roku 1993 s vámi.

 

PRODEJNA 

Prodejem a servisem domácích elektrospotřebičů se zabýváme již od roku 1993. Vzhledem k tomu, že za celou dobu činnosti došlo k minimálním personálním změnám, můžeme zákazníkům nabídnout cenné rady a zkušenosti, jak z činnosti obchodní, tak z oblasti servisu, např. při výběru nových výrobků.

Rozvoz zboží po okrese Opava je zdarma. Za poplatek je možno také objednat instalaci spotřebiče. Jeho výše závisí na náročnosti montáže a cenu jsme schopni domluvit předem.

O co nejvýhodnější ceny námi nabízeného zboží se staráme již při jeho nákupu. Skoro všechny spotřebiče na prodejně jsou nakupovány z letákových akcí tak silných partnerů, jako jsou Proton, či ELEKTRO Planeo. Samozřejmostí je možnost pořízení zboží na splátky. Po celo dobu existence spolupracujeme se společností Home Credit a.s. Za dobu dlouholeté existence jsme navázali obchodní kontakt se všemi běžnými značkami na našem trhu, takže téměř neexistuje výrobek, který bychom nezkusili pro vás sehnat . Pokud poptáváte nějaké zboží, napište nám e-mail a my zjistíme dostupnost a cenu, za jakou jsme schopni je sehnat. 

Zde naleznete Obchodní podmínky

 

SERVIS

Servis se zabývá opravami zejména praček, myček, el. sporáků, vestavných trub i elektrických varných desek. Opravy je možno domlouvat na níže uvedených tel. číslech.Opravujeme také drobné spotřebiče jako vysavače, mikr. trouby, žehličky, konvice, el. vařiče, vlasovou techniku atd. 

Pokud k nám voláte s žádostí o opravu vašeho spotřebiče připravte si:
- kompletní údaje o spotřebiči
- výrobce - například AEG, Electrolux,....
- je výrobek v záruce nebo není, jak je dlouho užíván
- model - je většinou napsán pod názvem výrobce na čelní stěně výrobku,
např. HP941661, AWE9727 nebo podobně
- typ a PNC kód naleznete buď v dokladech nebo na výrobním štítku
spotřebiče. U praček většinou na samolepce na rámu plnícího otvoru, u myček třeba na boční strané dvířek, ale může být umístěn kdekoliv.
Podstatně tím zkrátíte čas potřebný k registraci výrobku k opravě

Nabídka na urychlení opravy vašeho spotřebiče -
 Pokud po předchozí telefonické domluvě dovezete Váš spotřebič (pračku, myčku, sušičku nebo jiný) k nám na dílnu, výrazně zkrátíte celkovou dobu opravy, protože se jí bude moci technik věnovat co nejdříve.
 Na spotřebič je zapotřebí umístit cedulku se jménem, telefonickým kontaktem a stručným popisem závady.
Pracovní doba servisu pro osobní příjem oprav je 7:30 až 14:00
Po příjezdu na servis (Pilarka 175, na konci ulice napravo, Hradec nad Moravicí, Žimrovice) stiskněte oba zvonky na ceduli Elektroservis Špacír a vyčkejte příchodu technika.

Telefonický příjem oprav a podávání informací o stavu zakázek a dalších, Elektroservisu Špacír je v pracovní dny od 09:00 do 13:00 na čísle 553 779 108.
 Pokud je aktivní elektronické hlášení o provozní situaci( např.
pozastavení příjmu oprav, školení, dovolená), řiďte se jeho pokyny.

Děkujeme za váš zájem o naše služby.